Şifreniz yoksa boş bırakın.
Hızlı Bağlan

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

en büyük sohbet odaları, büyük sohbet siteleri, yeni sohbet odaları, mobil sohbet siteleri, chat odaları, chat siteleri, hangi sitelrde dha koyu sohbet oluyor?, sohbet ederken ücret ödermiyim?, en büyük sohbet sitesi hangisi?, canlı sohbet odaları, chat yap, çet yap, samimi sohbet odaları, zurna sohbet, geveze sohbet, kelebek sohbet, kalbim net, kalbim sohbet, kalbim chat, mobil chat, sohpet, zurna chat

En Büyük Sohbet Odaları Hangileridir?

GEVEZE SOHBET ODALARI

Chat sohbet sitelerine giren herkes bilir ki Türkiye’de hizmet sunan en büyük Sohbet Odaları kategorisinde lider olarak yer alan site, GEVEZE SOHBET ve iştiraklarıdır.

Geveze sohbet odaları her zaman bir adım ötededir.

Kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet sunan GEVEZE CHAT tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan yüzlerce farklı kategorilerde yer alan chat odaları ile sohbet alanında her zaman en iyi ve öncü olmuştur. Sohbet Siteleri denilince akla ilk gelen ve en yaygın kullanıcı ağına sahip olan GEVEZE olmuştur. Profesyonel yönetici kadrosu ve kaliteli sohbetci kitlesi her zaman kendisini belli eden bir sayıda olmuştur.

Her kültürden ve sınıftan insanın kendine özgü bir şeyler bulabildiği ve sohbet edebildiği bu sohbet odası insanların sosyalleşmesinde ve eğlenmesinde, yeni arkadaşlar edinmesinde her zaman öncü olmuştur. Klavyeden kalıcı dostluklara sloganı bu sitede gerçekleşiyor ve bir adım öteye giderek klavyenizden gerçek hayata dokunan sohbetler olarak yansıyor.

Kelebek Sohbet Odaları

  • Uzun yıllardır chat sohbet sitelerinde vakit geçirenler bilir ki bir dönemlerin en büyük ve eski sitesi KELEBEK SOHBET ODALARI olmuştur. Ülkemizde chat kültürü yeni başladığı dönemlerden itibaren kelebek chat var olmuş ve bu kültürün gelişmesinde ve yer edinmesinde büük ve etkin bir rolü olmuştur. Hiç kimse yoktur ki KELEBEK SOHBE SİTESİ CHAT ODALARI arasında girip zaman geçirmesin ve sohbet etmesin. Bir dönemlerin rüzgar gibi esen sohbet uygulaması olan mIRC sohbet uygulamasınında en güncel versiyonlarından birisi olan Kelebek mIRC günümüze kadar gelmiş ününü korumuş nadir projelerden birisidir.

ZURNA SOHBET ZURNA CHAT

İnsanların sohpet denilince akıllarına ilk gelen sitelerden birisi ZURNA SOHBET olmuştur. 1999 yılının başlarından itibaren bir döneme imzasını atan ZURNA CHAT ODALARI anlık kullanıcı sayısı rekorlarını alt üst etmiş ve kalıcı bir iz bırakmıştır. Günüzmüde hala yayın hayatına devam eden ZURNA eski günlerini aratmamakta ve kullanıcı kitlesinin büyük çoğunluğunu muhafaza etmektedir Eski kaliteli ve kemik yönetim kadrosu günümüzde yerini koruyamamış olsa bile yenilikçi anlayış ile yeni yüzlerle hizmete devam etmektedir. Artık efsane sohbet siteleri arasında yerini alan bu site günümüzünde en popüler sohbet odaları arasında yeirni korumaktadır.

KALBİM SOHBET ODALARI KALBİM CHAT SİTESİ

Yukarıda saydığımız siteler kaar eski ve köklü olmasa bile KALBİM SOHBET ODALARI oldukça bilinen popüler ve kendine has sohbet ortamı ile kendisinden her zaman söz ettirmiştir. Oldukça SEVİYELİ SOHBET ortamında kaliteli kullanıcıları ile göz doldurmuş ve adından bahsettirmiştir. Bir çok farklı sınıf ve kültürden kullanıcıyı bir arada tutmayı başaran ve günümüz büyükleri arasında yer alan KALBİM SOHBET ileriki dönemlerde kendini dahada geliştirip en büyükler arasında yer alacağını bu günden belli etmektedir. Kalbim Net bayan kullanıcıların ağırlıkta olduğu ve samimi dostlukların yeşerdiği kendi halinde nostaljik bir sohbet odaları olma özelliği ile öne çıkmaktadır.


Yazar: Editor

Yayınlanma Tarihi: 27-11-2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 134 Defa

Bir cevap bırakın.