Şifreniz yoksa boş bırakın.
Hızlı Bağlan

Mobil Sohbet Chat Yap

Mobil Sohbet  Chat Yap

sohbet et, chat yap, çet yap, sohpet et, sohbet yap, chat odaları, sohbet odaları, chat sohbet, mobil sohbet, mobil chat uygulaması, bedava sohbet, devava chat siteleri, canlı sohbet kanalları, görüntülü sohbet yap, Çet yap, ücretsiz sohbet siteleri, javasız sohbet, seviyeli sohbet, seviyeli chat yap

Androirc Mobil CHAT YAP

Merhaba CHAT YAP adına yeni soluk,  mobil uygulama olsak bile bize büyük avantaj sağlıyor. Bu avantajdan yararlanmak isteyenlerin işi çok basit bilgisayara bağlı olmadan, bulunduğunuz her ortamda ÇET yapabilme şansını sunuyor. Android bir cihaza sahipseniz uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.

Chat sizin yeni dostluklar edinmenizi sağlar. Sıkıldınız mı, yeni arayışlar içinde misiniz, canlı insanlarla SOHPET edebilir. Bulunduğunuz durumu değiştirebilirsiniz.

Sende hemen Chat Yap Yeni Arkadaşlar ile Sohpet Et

Android irc uygulaması nasıl kullanacak sorusuna ise cevabımız: öncelikle bir uygulama edinmeli, play store den androirc client diye aratmalı sonra uygulamayı cihazınıza indirin. Ayarlarını yapmak kalıyor geriye CHAT YAP adına server arayışında olmalı ilk önce ama benim önerim sizlere chatyap.gen.tr olacaktır arkadaşlar.

Samimi içten doğal ve yıllarını bu yolda feda etmiş insanlarla karşılaşmak adına o adresi seçin.

Sol üst bölümde üç nokta olacak. Onlara tıklamalı ordan ayarlarını düzenlemeli Canlı chat ortamına gireceğimiz ayarları yapmalı. Takma isim bölümüne isteğiniz rumuzu adı yazabilirsiniz. Bu birazda sizin hayal dünyanıza kalmış bir durum. Sunucular bölümünde ise yazacağınız adresin başında irc. olmalı sonra adresiniz olmalı.

Artık SOHPET ODALARI Sizi Bekliyor.

Sunucular bölümünden üç nokta tıklanıp oraya giriş yapmalı. Adres bölümü, isim bölümü, ident bölümü arzu edilen şekilde değişebilir chat ortamında ne olmak istiyorsanız, nasıl mutlu hissedeceksiniz onu yazabilir o şekilde değişim yapabiliriz. Evet arkadaşlar işin en önemli kısmı şimdi ise yazımızın düzenlemesi olacak.

Türkçe karakter sorunu oluşuyor uygulamada bu durumu çözemezsek chat odalarına bağlansak da yazımız yazdıklarımız anlaşılmıyor. O bakımdan bu konu çok önemli onunda ayarını yapmak sizin elinizde. Karakter kümesi bölümü kontrol panelindeyiz hala oradan ayarlarımıza devam ediyoruz. iso-8859-9 bölümünü seçmeli bu şekilde hazırdır.Ayarlarımızı bitirdik sayılır.

Uygulamayı kapatalım tekrar açıp kullanalım. Uygulama açıldı üst bölümdeki artı simgesine tıklayınca ayarlarını yaptığınız adres chat siteleri olacak. Oradan giriş yapın ve chat odalarında vakit geçirmeye başlayın.

Ev ortamında, iş yerinde, sosyal ortamınızda istediğiniz her ortamdan chat yapmanın keyfini çıkarın. Sizde bu keyifli deneyimden yararlanın. Bu ortamı deneyimledikten sonra bu ortamdan kopmak çok basit olmayacaktır. Androirc CHAT YAP uygulması nedir? nasıl kullanılır? yazımızda sizlere sunduk. Umarım sizinde ilgi alanınız olur.


Yazar: Editor

Yayınlanma Tarihi: 09-12-2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 119 Defa

Bir cevap bırakın.