Şifreniz yoksa boş bırakın.
Hızlı Bağlan

Hakkımızda

CHATYAP.GEN.TR HAKKINDA

Ailemiz diye başlamak isterim, çünkü hiçbir zaman kaliteli sohbet siteleri samimiyet olmadan iyi yerlere varmaz. Samimiyet adı altında oluşturduğumuz ortamımızda nihai amacımız mutlu bireylerdir. Toplum ne kadar önemli olsa da onları oluşturan bireylerdir.

Misyonumuz

  1. Mutlu bireylerin dışında kişinin rahatça sohbet edebileceği, kendisine yeni bir şeyler katabileceği bir ortam oluşturmak,
  2. Sohbet kanallarından farklı olarak aynı zamanda kişinin kendisini bulmasını sağlamak,
  3. Eğlenirken öğrenip, aslında önemli olan şeyin zamandan tat alma duygusunu yaşatmak,
  4. Bunlarla birlikte sizlerin desteği ile tüm şehirlere ulaşarak şehir sohbetlerinde bir  numaralı isim olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Sitemizde bulunan gerek yönetim gerekse operatörler yıllarca sohbet sunucularında bulunan, gereğinden fazla emek veren insanlardan oluşmaktadır. Bununla birlikte adından da anlaşılacağı gibi “Türk” kelimesi ile vatansever, bayrağına ve milletine sadık kişilerden oluşmaktadır. Tabii ki sadece ülke çapında değil Avrupa sohbet odaları içerisinde iyi bir yer ediniyoruz. Mobil sohbet ortamımız da mevcut olmakla birlikte yapmanız gereken tek şey ailemize katılmaktır.

Sizden Beklentilerimiz Nelerdir?

Sadece kendiniz gibi olun desek yeridir. Çünkü Mevlana: “”Gelgel, ne olursan ol yine gel. İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel. Bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel ” derken bir akımı başlatmamış aynı zamanda insanın gönlünün herkese açık olabileceğini söylemiştir. Genel ücretsiz sohbet siteleri kurallarına uyduğunuz sürece biz her türlü sizleri kabul edeceğiz.

Son Olarak…

Bin bir emekle kurduğumuz, geliştirmeye tüm hızımızla devam ettiğimiz CHATYAP.GEN.TR , bizler yönetici olarak çağımızın ilerisini düşünüp, farklı projelerle karşınızda olacağız. Bunu her zaman söyledik ve yineleyeceğiz.